تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


پرتو الهی ریکی
 پرتوی الهی ریکی شکل جدیدی از ریکی است که توسط مرکز بین المللی آموزش ریکی معرفی شده است.

بسیار قدرتمند و ملایم است. پالایش، شفا، توانمند سازی وهدایت را ارائه می دهد و بخشی از کلاسهای ریکی اوسویی را شامل می شود.  همچنین به کارونا ریکی نیز اضافه شده است.

انرژی پرتو الهی بصورت قابل توجهی لطیف و از سطح بالاتر آگاهی آمده است.
برخی کیفیت هایی که 
شاگردان تجربه کرده اند:

-  بصورت مداوم کار میکند ومسایل بوجود آمده را خود بخود شفا می دهد، حتی زمانی که به آن فکرنمی کنید.

-  همیشه به آزادی اراده احترام می گذارد.

-  روابط و اثرات متقابل با دیگران را شفا می دهد.

-  نگرانی را رها می سازد و آنرا با حس ایمنی چشمگیری جایگزین می کند.

-  سریعا" و عمیقا" بدون رنج شفا می دهد.

-  خود بخود هدایتی ارایه می کند که برای هر سطحی از تجربه زندگی دلپذیر است.

-  تمایل دارد تمام ویژگی های شخصیتی یک فرد سلامت مانند عشق بخود و دیگران، محبت، صبر،اعتماد، سرزندگی، اشتیاق، خوش بینی، ایمان، سرور، صلح و غیره را توسعه دهد.

-  یکی از اثرات فوق العاده تر آن حس دوست داشته شدن است. این حس عمیق و لطیفی است که بسیار پرورش می یابد.

-  یکبار که آنرا دریافت کنید به رشد خود برای تکامل و تأثیر بیشتر ادامه می دهد.  

این کیفیت ها درمرحله 1 و 2 بدست می آید و در مراحل پیشرفته/استادی و کارونا بیشتر چشمگیر می شود."

مطالبی که در کلاس مرحله اول پرتوی الهی ریکی تدریس می شود:

دودی کردن، تجربه مراقبه دریای عشق الهی، ریکی چیست و چگونه کار می کند؟ تاریخچه ریکی و پرتوی الهی ریکی، بیماری چگونه ایجادمی شود و ریکی چگونه بیماری را درمان می کند، هاله چیست؟ و ریکی چگونه هاله ها را درمان می کند؟ چاکرا چیست؟ اثرات ریکی بر روی چاکراها، توضیح در مورد 5اصل ریکی، مراقبه چیست؟ و چگونه انجام می شود، مراقبه گشو،پلیس منت(placement) چگونه انجام می شود، پلیس منت مرحله اول،  نحوه گذاشتن دست روی خود، پویش بیوسن یا اسکن خود و دیگران و کنیوکو یا حمام خشک.

 

مطالبی که در کلاس مرحله دوم پرتوی الهی ریکی تدریس می شود:

تجربه مراقبه عشق الهی، نحوه کشیدن و فعال کردن سه سمبل ریکی و کار کرد آنها، پلیس منت مرحله دوم، درمان دیگران با بکارگیری سمبل ها، چگونه خودمان را درمقابل انرژی ها محافظت کنیم، چگونه یک درمان کامل داشته باشیم، دادن ریکی از راه دور برای خواسته ها و آرزوها و شفا، دادن ریکی با چشم.

 

مرحله پیشرفته:

تعربف ما از روح و جان و سه بهشت، تجربه مراقبه دریای عشق الهی، آشنایی با سمبل استادی، نحوه کار با کریستالها وایجاد شبکه کریستال، آمادگی درخشش پرتوی الهی، پلیس منت مرحله سوم و توضیح آن، چگونگی انجام مراقبه حرکتی ریکی برای استقرار روی زمین، پاکسازی هاله یا جراحی روانی.

 

مرحله استادی:

روز اول:  تجربه مراقبه عشق الهی، آشنایی باسمبل پرتوی الهی، درخشش پرتوی الهی I، پلیس منت شفا

روز دوم: درخشش پرتوی الهی 2، ارزشهای یک مربی شدن، توضیح در مورد درخشش پرتو درمانی، توضیح در مورد مراقبه های پرتوی الهی، تمرین پلیس منتهای ریکی، توضیح درخشش پرتوی الهی و شفای الهی، تجربه مراقبه عشق الهی II وIII، توضیح درخشش خود و شفا از راه دور.

توجه کنید که کلاس های مرحله اول و دوم پرتوی الهی ریکی در دو روز متوالی برگزار می شود و کلاس های مرحله پیشرفته و استادی در سه روز متوالی.  این دوره با دوره های قبلی ریکی مرکز کاملا متفاوت است وافرادی که دوره های ریکی یا کارونا ریکی قبلی مرکز را دیده اند می بایست از اول این دوره را انجام دهند.

موفق باشید

 

 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.