تازه ها

مراقبه برای شفقت و مهربانی، در بخش مراقبه ها اضافه شد که به خصوص برای افراد مبتدی که با مراقبه آشنایی ندارند توصیه می شود.
داستان: شازده کوچولو و پادشاه تنها
دعایی تازه در بخش دعا و نیایش
مقاله: اهمیت سهیم شدن، در بخش مقالات ریکی

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


مراقبه شماره چهاردهم
 
 
تمرین شماره 14: شما در اقیانوسی از فضا هستید

با پشتی صاف ،راحت بنشینید. چشمها را بسته و آرام توجه را به جریان تنفس که از بینی وارد و خارج می شود، متمركز کنید. هر بار که توجه تان سرگردانجای دیگری می شود، آنرا به تنفس تان برگردانید. تا زمانیکه تنفس و ذهن تان آرام شوند،این کار را ادامه دهید. تصور کنید بدنتان کاملا" خالی است و پوستتان
غشاء نازکی است مثل پوسته بادکنک و داخل آن هیچ چیزی جز فضاي خالي نیست. نه تنها بدن شما پراز فضاست بلکه اطراف شما رانیز فضا احاطه کرده است. هنگام دم حس کنید اين فضا از راه منافذ بدن تان وارد ميشود و با همان احساس آن را بازدم کنید. پوست شما حساس و با غشاء متخلخل است و شما از طریق آن تنفس می کنید. شما در اقیانوسی از فضا هستید. باهر تنفس، به آرامی وارد این اقیانوس شويد.

مترجم: مخزنی

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.