تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


مراقبه شماره هشت: حضور استاد
 تمرین مراقبه شماره 8:   استمداد از استاد
در وضعیتی راحت با پشتی صاف بنشینید و چشمها را ببندید.  اجازه دهید توجهتان با تنفستان همراه شود.  دمها و بازدمهایتان را دنبال کنید.
 تصور کنید که مقابل استادتان نشسته اید یا مقابل یکی از مقدسین یا استاد روشن بینی که به او احساس نزدیکی بیشتری دارید.  این تصور را نداشته باشید که استاد شما یک وجود منحصر بفرد است.  درک کنید که آنها تجسم مطلق قدرت لطف الهی هستند که از طریق اعقاب بی شماری از استادان روشن بین جریان دارند.  لزومی ندارد که ظاهر استاد را ببینید.  مهم اینست که حضور اورا احساس کنید و اجازه دهید این حضور کاملا" برای شما واقعی باشد.  این حضور را همچون نیروی آگاهی الهی، نیرویی از لطف الهی که شما عمیقا"  می شناسید و با آن مرتبط هستید احساس کنید. بپذیرید که این تجسم خاصی از قدرت بخشش الهی است که برگزیده شده،  شما را به روشن بینی نزدیک کند، حالتی حقیقی.
 استاد، برکت را از طریق نفس بر روی شما می بارد.  همچنانکه استاد نفس را بیرون می دهد، شما تمام نیروی عشق و کل برکات قریب به اتفاق اعقاب موجودات روشن بین را با نفس به درون می برید.  با دم عشق و برکت را فرو می دهید واز طریق بازدمتان برکات را به سراسر بدنتان می برید، با این احساس که خیرخواهی استاد سر تاپای شما راپر کرده است.
 اکنون با احساس عشق استاد و تمام دودمان او که بدن شما را دربرگرفته، نشسته اید.  این انرژی پربرکت را درون خود احساس کنید.  دراین برکات بیآرمید.  سپاستان را پیشکش کنید.
مترجم: مخزنی
توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.