تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


مراقبه اول: کشف قلب درونی
دوستان
سری مراقبه های ساده ای که از این پس به ترتیب شماره بر روی سایت قرار خواهد گرفت، برگرفته از کتاب خانم Sally Kempton به نام "مراقبه برای عشق به آن" می باشد. این کتاب جهت کسانی است که  مایلند مراقبه را  تازه آغاز نمایند. همچنین برای استادانی است که مایل هستند شاگردانشان را با این راه آشنا نمایند.
تمرین اول: "کشف قلب درونی"
چشمانتان را ببندید و اجازه دهید که توجه تان به تدریج و رفته رفته به طرف پایین، مرکز درونی پشت سینه، چند سانت به سمت راست قلب فیزیکی تان، حرکت کند. می توانید تمرکزتان را روی بخش جلوی سینه، حدود هشت انگشت پایین استخوان U شکل گلو ببرید.
 سپس تصور کنید شاقولی از پشت حفره های بینی به طرف وسط قفسه سینه و پشت این نقطه، درون سینه قراردارد. اجازه دهید دم و بازدمتان از این نقطه جریان یابد. انرژی را در آنجا، در بدن درونی تان، پشت سینه احساس کنید.
 بدون قضاوت، توجه کنید انرژی در مرکزقلبتان چگونه احساس می شود؟ ممکن است لطیف یا زمخت، سبک یا سنگین احساس شود.
 اکنون، اجازه دهید دمتان قبل از اینکه از حفره های بینی خارج شود از این حفره ها به طرف مرکز قلبتان جریان یابد و ازقلبتان به سمت بالا برگردد.

مترجم: ژاله مخزنی
 
توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.