تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


برنامه 21 روزه مديتيشن ريكي (گشو)

من برنامه 21 روزه مديتيشن ريكي را همراه با سمبلها انجام داده ام و فايده هاي زيادي براي من داشته است، از جمله: اطلاعاتم در مورد ريكي بيشتر شد، قدرت تمركزم بيشتر شد و به خواسته ها، اهداف و آرزوهايم قدرت بخشيدم تا برآورده شوند. انجام آن به اين صورت است.

  • روز اول تا هفتم – اول يك خواسته يا هدف را در نظر بگيريد.
    سمبل قدرت را جلوي خودتان بكشيد به طوري كه انرژي را در چاكراي شبكه خورشيدي به حركت در آوريد. نفس عميق بكشيد و تصور كنيد سمبل، فضاي اطراف شما را احاطه كرده است و شما در فضا نفس مي كشيد. همين طور كه نفس مي كشيد اجازه بدهيد كه انرژي به تمام سلولهاي بدن شما نفوذ كند و همين طور انرژي را به لايه روحي وجودتان ببريد. خواسته يا هدف خود را در نظر بياوريد. به مدت 5 تا 15 دقيقه به همين حالت آرام بنشينيد. اگر فكرتان منحرف شد 3 بار نام سمبل را بگوئيد (زمزمه كنيد) و آنرا مجسم كنيد. وقتي زمان به پايان رسيد سپاسگزاري كنيد؛ نور ريكي تمام روز همراه شما خواهد بود. تجربه خود را بنويسيد ، هر چه كه ديديد يا شنيديد حتي اگر منطقي به نظر نرسد.
  • روز هشتم تا چهاردهم – اول يك خواسته يا هدف را در نظر بگيريد.
    سمبل احساسي- ذهني را جلوي خودتان بكشيد و انرژي را به قلبتان بفرستيد. عميق نفس بكشيد و تصور كنيد كه سمبل تمام فضاي اطراف شما را احاطه كرده است و شما غرق در سمبل هستيد و نفس مي كشيد. همين طور كه نفس مي كشيد اجازه بدهيد كه انرژي به تك تك سلولهاي بدن شما نفوذ كند و آن را تا لايه احساسي و ذهني بدن تان گسترش دهيد. بعد از آن تا لايه روحي بدن تان گسترش دهيد. تصور كنيد تمام ناراحتي ها و ناسالمي هاي ذهني و احساسي تان به اخطار و احساس سالم تبديل شده است. خواسته و هدف خود را در نظر بگيريد. به مدت 5 تا 15 دقيقه آرام بنشينيد. اگر فكرتان منحرف شد ، سه بار نام سمبل احساسي- ذهني را زمزمه كنيد و آن را مجسم كنيد. هنگامي كه زمان به پايان رسيد، سپاسگزاري كنيد و بدانيد كه پر از عشق ريكي هستيد و تمام روز اين عشق همراه شماست. تجربه خود را بنويسيد.
  • روز 15 تا 21 – يك خواسته يا هدف را در نظر بگيريد.
    سمبل راه دور را جلوي خود بكشيد انرژي را از سر تا نوك پا در تمام بدن به حركت در بياوريد. عميق نفس بكشيد و احساس كنيد كه در سمبل غوطه ور هستيد. همين طور كه نفس مي كشيد انرژي را به تمام لايه هاي وجودتان گسترش دهيد. خواسته و هدف خود را در نظر بياوريد. تصور كنيد كه سمبل بصورت پلي از نور درآمده است و اين پل از زمان و مكان مي گذرد. اجازه بدهيد كه اين پل، نور ريكي را به زمان گذشته ببرد و اجازه بدهيد به تمام درجات آگاهي و ابعاد چندگانه وجود شما نفوذ كند.  سپس اجازه بدهيد كه انرژي در زمان به جلو بيايد و انرژي هماهنگ را به آينده بدهيد. بعد انرژي را به زمان حال بياوريد. به مدت 5 تا 15 دقيقه آرام بنشينيد. اگر فكرتان منحرف شد نام سمبل را 3 بار زمزمه كنيد و آن را تصور يا تجسم كنيد. هنگامي كه زمان به پايان رسيد تشكر كنيد و به خاطر قدرت ريكي سپاسگزاري كنيد. انرژي تمام روز با شما خواهد بود.تجربه خود را بنويسيد.

نوشته لوراگايا
ترجمه نوشين بهمنيار 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.