تازه ها

مراقبه برای شفقت و مهربانی، در بخش مراقبه ها اضافه شد که به خصوص برای افراد مبتدی که با مراقبه آشنایی ندارند توصیه می شود.
داستان: شازده کوچولو و پادشاه تنها
دعایی تازه در بخش دعا و نیایش
مقاله: اهمیت سهیم شدن، در بخش مقالات ریکی

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


آخرین مراقبه ترتیبی
 
تمرین شماره پانزدهم:  آگاهی شما در جهان پخش شده است
در جایی راحت بنشینید، با پشتی صاف و چشمانی بسته و به ریتم تنفس تان توجه کنید.  جریان هوا را که از بینی شما وارد و خارج می شود نظاره کنید. زمانیکه فکری به ذهنتان می آید، اجازه دهید با جریان تنفس خارج شود.  به تنفس تان برای چند دقیقه توجه کنید.  اکنون توجهتان را از تنفس تان به آگاهی تان ببرید.  همچنان که به آگاهی تان، آگاه می شوید متوجه می شوید که چگونه این آگاهی هر آنچه در این لحظه تجربه می کنید را واقعا" در بر دارد.  این چنین نیست که آگاهی درون سر یا بدن شماست بلکه بدن، تنفس و افکار شما همه درون آگاهی هستند.  
اکنون اجازه دهید دامنه آگاهی به بیرون کشیده شود.  با هر بازدم، احساس کنید که دامنه آگاهی تان بیشتر و بیشتر توسعه می یابد.
اجازه دهید تمام اتاق را پر کند، سپس ساختمان را، بعد تمام محوطه را، به بیرون کشیده می شود به آسمان و جهان.  اجازه دهید آگاهی تا هر کجا که می تواند برود و توسعه یابد.  حال در وسعت آگاهی توسعه یافته ات استراحت کن."

مترجم: مخزنی
توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.