تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


هدیه ای از خدا
با سلام
 من سید فرید علامه مهندس کشاورزی و دان یک کاراته هستم. متولد 1362 و در اصفهان اقامت دارم.در حال حاضر برای امتحان فوق لیسانس روانشناسی آماده میشوم . از 12 سالگی به بحث های عرفانی اسلامی علاقه مند شدم و در زمینه های مختلف  فراروان شناسی و فراحسی تحقیق و فعالیت می کردم. درتیر ماه با دوستی عزیز و استادی گرامی به نام استاد سعید وفایی آشنا شدم و این عزیز به من فرمودند که ریکی را تجربه کن ... من با استاد مخزنی تماس گرفتم و ایشان مرا قبول کردند و من به تهران آمدم...بعد از همسویی و اخذ ریکی2به اطاق زیبای خودم آمدم و شروع به تمرین کردم.من سیگار می کشیدم ولی حالا احتیاجی به سیگار ندارم.بدنم هم لرزش داشت که خوب شدم. هنگام ریکی دادن به خودم احساس آرامش شدید می کنم به همراه یک نسیم ملایم و خنک که از سرم به بدنم وارد می شود.در این لحظه دوست دارم به همه محبت کنم .البته با این چند جمله نمیتوانم درباره تجربیاتم به صورت کامل توضیح بدهم.در حال حاضر برای مرحله3ریکی آماده می شوم.در پایان از استاد مسلط و دلسوزم  خانم مخزنی سپاسگزارم که با آموزش ریکی به من درس خدمت به خلق را به من آموختند به نظر من : ریکی هدیه ای از سوی خدا می باشد.

"تمامي پريشاني ها و آلام تنها زماني به پايان خواهد رسيد که "من" در شما بميرد." راما کريشنا

 

 


به هر نام و شکلي که "او" را پرستش کنيد، بواسطه ي همان نام و شکل خدا را خواهيد شناخت.

راما کريشنا

 

 


درد و حزن معبري است که هر گاه طبيعت اراده کند موجودي مافوق انساني بسازد، انسان را در آن معلق مي کند.


سوامي ساتياناندا

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.