تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


كاهش استرس

کاهش اضطراب و کسب آرامش
امتحان مهمی داشتم. همیشه در موقع امتحان ، اضطراب و نگرانی به سراغم می آمد. یكی از دوستانم كه دوره ریكی را گذرانده بود پیشنهاد داد كه من هم این دوره را بگذرانم،  نه فقط بخاطر امتحان بلكه می گفت در همه موارد این انرژی كمك كننده است.  ده روز پس از گذراندن دوره ریكی قرار بود كه با  خانم طناز گلجایی كه دوره را پیش ایشان گذرانده بودم با هم كار كنیم. از ایشان  خواهش كردم كه روز امتحان برای من ریكی بفرستند. سر جلسه امتحان یك باره تمام بدنم گرم شد و احساس آارامش كردم و با اعتماد به نفس كامل امتحان را دادم و جوابش نیز عالی بود. البته در چند مورد دیگر هم از ریكی كمك گرفته ام و احساس كردم كه مانند امداد غیبی به دادم رسیده است. از خداوند سپاسگزارم  كه مرا در این راه هدایت نمود.

شهرزاد رستگار

تيك عصبی
روزي يكي از آشنايان نزد من آمد و گفت كه پسر 14 ساله وي دچار تيك عصبي شده است و خانواده وي از اين موضوع خيلي رنج مي برند. به همين دليل ما 4 مرحله به وي ريكي داديم كه دو مرحله آن در فضايي باز و بسيار خوش آب و هوا كه خيلي هم موثر بود انجام گرفت. اكنون مدت دو ماه است كه اين پسر دچار تيك عصبي نشده است و من از خداوند بزرگ و ريكي که همان تجلی لطف الهی اوست، بسيار سپاسگزارم .

عادل باقريان-عليرضا رضايي تابش

کاهش افسردگي
من مدتي است که از ريکي براي کمک به کاهش افسردگي استفاده مي کنم و متوجه شده ام که انرژي ريکي در این زمینه بسيار کارايي دارد. بعضي از افرادي که دچار افسردگي بوده اند دارو مصرف می کرده اند و روي آنها کار کرده ام. پس از مدت زمان کوتاه داروهاي خود را قطع کرده و به زندگي بسيار اميدوار شده اند و همين امر حتي باعث تعجب پزشکان آنها نيز شده است. زمانيکه دچار افسردگي هستيم، براي درمان متحمل هزينه هاي زيادي مي شويم ولي اگر واقعاً به اثر ريکي ايمان داشته باشيم اين انرژي، اثر مثبت خود را روي خود ما و ديگران به بهترين نحوي مي گذارد .

فريبا يقيني

شفاي روحي و جسمي
برادر يكي از دوستان به علت يك بيماري دچار مشكلي در ناحيه پا شده بود. به اين صورت كه پاي او نمي توانست كلسيم لازم را بسازد و مشكل آنقدر حاد بود كه حتي بنا به نظر پزشك مي بايست كه درصورت الزام يك پاي او را قطع مي كردند. اين آقا به علت مشكل پاي خود دچار افسردگي شديدي شده بود كه به خاطر آن نيز دارو مصرف مي كرد كه البته تاثير چنداني در بهبود وضع وي نداشت. از آنجا كه ايشان در تهران زندگي نمي كردند و در ضمن آنچنان نيز با ريكي آشنا نبودند و نيز ريكي را قبول نداشتند، من پس از اطلاع از موضوع، مدتي حدود يك ماه از راه دور به او ريكي دادم و زمانيكه ايشان به پزشك مراجعه كرده بودند حال روحيشان آنقدر بهتر شده بود كه ديگر قرصهاي افسردگي را كاملاً قطع كردند و از همه مهمتر اينكه پس از مدتي هم پزشك معالج با كمال تعجب مشاهده كرد كه پاي ايشان شروع به ساختن كلسيم كرده و كم كم درد و مشكل پايشان حل شد و نه تنها نيازي به قطع پا نشد بلكه توانستند عصا را نيز كنار گذاشته و خودشان بدون كمك آن راه بروند.
( البته گاهي براي احتياط عصايي را با خود همراه دارند ) و باز هم بايد از خداوند تشكر كنيم و سپاس بگزاريم كه مي توانيم وسيله اي باشيم براي انتقال این انرژي الهی.

فريبا يقيني

 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.