تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


ریکی برای ریکی

بعد از گذراندن دوره 1 و 2 ریکی و احساس خوشایندی که بعد از آن به من دست داده بود ،تصمیم گرفتم که به همسرم  پیشنهاد کنم  که در این دوره ها شرکت کند و احساس خوب و سعادتمندی را که داشتم با او شریک شوم. به همین خاطر برنامه ریزی کردم تا همسرم  دراین دوره شرکت کند و با خانم مخزنی تماس گرفتم و موضوع را به ایشان گفتم ،همچنین چون دوست داشتم که باز در این کلاس باشم از ایشان خواهش کردم که من نیز به اتفاق همسرم باز در کلاس حاضر شوم که با مخالفت خانم مخزنی روبرو شدم و فرمودند که ظرفیت کلاس تکمیل است و نیز شما نیازی به گذراندن دوباره دوره 1 و 2 ندارید. به هرحال گذشت و من هنوز در فکر این بودم که کاش میشد من دوباره در کلاس حاضر بشوم. تا اینکه به این فکر افتادم که به این خواسته خود انرژی الهی ریکی بدهم و ایمان خود را در این موضوع نشان دهم .من چند روز به این موضوع ریکی دادم تا اینکه روز شروع دوره، همسرم به کلاس رفت ولی خبری نشد. ولی من ناامید نبودم و باز در آن روز ریکی دادم ،در روز بعد  ناگهان همسرم از کلاس تماس گرفت و گفت که یکی از همدوره ای ها در کلاس حاضر نشده و خانم مخزنی از من خواسته که بعنوان کمک به کلاس بیایم . من مشتاقانه به کلاس رفتم و در حالي که در درونم احساس شعف و شادمانی فراواني داشتم ، به این موضوع ایمان آوردم که اگر خواسته ای دارم و به آن ریکی بدهم ایمان داشته باشم که محقق می شود و حتي
لحظه ای شک نکنم . حضرت مسیح می فرماید : "هر که تا به آخر صبر کرد ، نجات یافت ."

تجربه ای از : محمود احمدی

چند جمله برای تفکر:

  • هيچ وقت از بدست آوردن چيزي که واقعا ميخواهي نا اميد نشو.کسي که آرزوهاي بزرگ دارد بسيار قويتر از کسي است که فقط واقعيتها را در دست دارد.
  • هرگز موقع خشم دست به عمل نزن.
  • مردم را با قلبشان ارزيابي کن نه با حساب بانکيشان.
  •  بهترين دوست همسرت باش.
  • انتظاراتت را بالا نگهدار.
  • بترس از کسي که چيزي براي از دست دادن ندارد.
  • فروتن باش ، پيش ازآنکه تو به دنيا بيايي، خيلي کارها انجام شده بود.
  •  پلهاي پشت سرت را خراب نکن. شايد باور نکني که چند بار مجبور خواهي شد از همان رودخانه بگذري.
توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.