تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


رها سازي هيجانات و احساسات ناخواسته

دفع انرژيهاي منفي و ايجاد آرامش
مدتي بود كه در محيط كارم بي دليل احساس كلافگي و نا آرامي مي كردم و به دليل پاره اي مشكلات با يكي از همكارانم كه باعث سنگين شدن جو اداره براي هر دوي ما شده بود، احساس مي كردم كه حتي تحمل ديگر همكارانم را نداشته و ماندن در آن محيط را غير قابل تحمل مي ديدم.
در ضمن با تمام وجود، انرژي منفي ساطع شده از آن همكار را نيز نسبت به خودم حس مي كردم. لذا با توصيه خانم مخزني چند روز پياپي هنگام ورود به محل كارم، تمامي گوشه هاي اطاق و حتي راهروي ورودي به اطاقم را دودي مي كردم و پس از كشيدن سمبل ذهني/ احساسي روي تمام ديوارهاي اطاق به خودم هم به مدت چند دقيقه ريكي مي دادم. نتيجه براي من فوق العاده بود. اولاً احساس كردم كه همكارانم با ورود به اطاق من بر خلاف گذشته احساس آرامش مي كنند و در ثاني خودم نيز ديگر تمامي آن هيجانات و استرسهاي كاذب را فراموش كردم و مطمئن بودم كه ديگر انرژي منفي همكارم نيز نمي تواند آرامش من را بهم بزند. البته متاسفانه اينكار را بطور مداوم ادامه ندادم ولي حالا مي دانم كه با دودي كردن و كشيدن سمبل و دادن ريكي تا چه ميزان مي توان انرژيهاي منفي را دفع كرد و جاي آن را با آرامش، عشق و صفا پر نمود .

نگين احدبيك

زندگي هديه اي  است از طرف خداوند به تو و كاري كه تو براي ديگران انجام مي دهي ، هديه توست به خداوند.

 

زندگي جوري ساخته شده است كه اگر بخواهي از خوشي هايش لذت ببري ، بايد در عين حال دردهايش را نيز تحمل كني . چه بخواهي چه نخواهي ، نمي تواني يكي را بدون ديگري داشته باشي.

 

عشق تنهاچيزي است كه مي تواند بدون كاسته شدن تقسيم گردد.

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.