تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


دفع سنگ کلیه

دو تجربه در رابطه با دفع سنگ کلیه:
تجربه اول:
پس از آشنایی با ریکی و طی دوره بیست و یک روزه،  آرامشی که در زندگی داشتم بیشتر از پیش شد و پس از چند ماه روزی با درد شدید و طاقت فرسای کلیه مواجه شدم که کارم به بیمارستان رسید. بعد از تسکین حدودی درد شروع به ریکی دادن به بدنم کردم و در کمال ناباوری سنگ موجود در کلیه به فاصله چند ساعت بدون درد دفع شد که این یکی از تجربیات شیرین من و ریکی بود.
شاهین ولی نیا
5/10/1389
تجربه دوم:
درده روزاول گذراندن بیست و یک روز درمان کامل پس از همسویی ریکی مرحله اول و دوم انرژی بسیار ضعیفی در دستانم حس میکردم اما مصرانه هر روز یک درمان کامل روی خودم انجام می دادم تا اینکه در شب یازدهم دچار درد شدید کلیه و به بیمارستان مراجعه کردم که تشخیص سنگ کلیه داده شد.
روز بعد از آن درد جانگاه که کمی فروکش کرده بود یک درمان کامل بر روی خودم انجام دادم که در حین ناباوری انرژی بسیار شدیدی در دستانم حس کردم تقریبا برابر قبل و روز بعد بدون هیچگونه درد و زحمتی سنگ کلیه ام را دفع کردم.
از آن روز به بعد انرژی درمانگری من در همان سطح بالا باقی مانده و حس میکنم این سنگ کلیه مانند سنگی که مسیر رودی را ببندد مسیر انرری را بسته بود که با حرکت و خورد شدن آن انرژی من به راحتی روان شد.
پیمان عبدالله پور
بهمن 1389

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.