تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


تحول درون

به نام یزدان

از زمانیکه ریکی را شروع کردم تمام دردها و ناآرامیها و حالت افسردگی و خستگیم که باعث میشد هر روز به تخت خواب بچسبم و از کوچکترین رفتار دیگران ناراحت بشوم، رفت. به ما یاد داده بودند در سن شصت و دو سالگی این طبیعیه که آدم اینطور باشه اما این عشق به ریکی و احترامی که به آن دارم چنان مرا تبدیل کرد که احساس میکنم زنده هستم تا حال چنین تجربه ایی نداشتم. واقعا همه چیز و همه کس و همه جا عالی است چون حس میکنم در پناه ریکی هستم.

ترسهایم رفته اند حس میکنم آزاد هستم و دست راستم دو انگشت کوچک و کناریش فلج شده بودند که بعد از بیست روز ریکی حالت فلجی رفت و خوب شد.

بعد از فوت مادرم که آنموقع یازده سال داشتم هیچوقت مادرم را در خواب ندیدم ولی بعد از انجام ریکی یکشب خواب دیدم با مادرم در جایی هستیم و سه دختر آمدند پیش ما و ورقه ایی را به مادرم دادند یک لحظه فکر کردم که مادرم نمیتونه بخونه و همانموقع کاغذ را گرفتم و دیدم سوره نحل است و گفتند مادرم خوشحال است.

این سوره درباره ایمان به خداست. این سوره را هر روز میخواندم و فکر میکردم خدا را شناخته بودم اما از زمانیکه ریکی را شروع کردم تازه فهمیدم چطور روح خدا هر روز درون مرا پر میکند.

شکر.ک.

 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.