تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


تحقق خواسته ها و افزايش خلاقيت

معجزه معنوي
روزي خانم مخزني از من خواستند كه براي پيگيري در مورد زندگي چند خانواده بي بضاعت به كرج بروم. من از طريق يكي از كارورزان در جريان مشكلات انها قرار گرفتم كه آنها هم نياز مالي و هم درماني داشتند. اواسط هفته تصميم گرفتم تا به همراه يكي از دوستانم در دو روز آينده به ديدن آنها برويم. به صندوق خيريه موسسه يوگا مراجعه كردم و ديدم كه فقط مبلغ پنجاه هزار تومان در آن بوده كه آنهم بايد به بهزيستي ورد آباد پرداخت مي شد. هنگام شب مشغول دادن ريكي به تعدادي از متقاضيان ريكي از راه دور بودم و وضعيت آن خانواده ها را نيز در حين عمل در ذهن خود مرور ميكردم و با خود فكر ميكردم كه چگونه دست خالي به ديدنشان بروم. از خداوند كمك خواستم و با تمركز به روي حل اين مشكل به دادن ريكي ادامه دادم به اين ايمان كه خواست خداوند و انرژي ريكي راهي مناسب براي حل مسئله آنها پيدا خواهد شد. روز بعد مادرم تماس گرفت و گفت يكي از دوستانش از امريكا مبلغي پول فرستاده و مي خواهد آنرا به افردي كه نياز دارند پرداخت كند. خلاصه آن روز تا شب هم مبلغ قابل ملاحظه اي جمع شد و هم گوشه اي از سالن منزلم پر از لباس، مواد غذايي، پتو و غيره شد و من و دوستم توانستيم با دستاني پر به ديدار اين خانواده ها برويم. و اين براي من تجربه اي بود بسيار با ارزش .

جاويده هاشمي

حل مشکلات
مدتي بود که به دنبال آپارتمان مناسبي متناسب با بودجه محدود خود مي گشتم. اولين جايي را که ديدم مناسب بود ولي متاسفانه قيمت بالاتر از بودجه من بوده و بنا به اظهارات صاحب خانه به علت مقطوع بودن قيمت، اميدي نيز به تخفيف نبود. من نيز بودجه خود را روي کاغذي نوشته و در زير آن اضافه کردم : "من اين آپارتمان را به زير قيمت بودجه خود خريدم" و به آن کاغذ ريکي مي دادم. هر دفعه که با بنگاه مورد نظر تماس ميگرفتم مي گفتند که قيمت مقطوع است و تغييري در نظرصاحب خانه داده نشده است و لذا من هم بدنبال خانه اي ديگر مي گشتم . تا اينکه روزي از همان بنگاه به من تلفن کرده و گفتند که صاحب خانه با دادن تخفيف موافقت کرده است (با قيمتي دقيقا برابر با ميزان بودجه ام ). زمان قولنامه که شد هنگام نوشتن مبلغ، ناگهان صاحبخانه نوشت که "150 هزار تومان تخفيف ميدهم " و اين شد که در نهايت مبلغ خانه زير قيمت بودجه ام شد و آنچه که روي کاغذ نوشته و خواسته بودم با خواست خداوند و انرژي ريکي به وقوع پيوست .

مهناز خادم پور

حل مشكل عاطفي
چندي پيش حدود ظهر در تماس تلفني با يکي از دوستان از لحن صداي وي متوجه شدم که نيم ساعت پيش از تماس تلفني من، او و همسرش دعواي بسيار سختي با يکديگر داشتند بطوري که دوست من با اعلام اينکه اين چندمين مرتبه است که آنها دچار چنين مجادله و دعواي سختي شده اند، گفت که ديگر حاضر به ادامه وضع موجود نمی باشد از آنجا که با روحيه همسر وي آشنايي کامل داشتم، اميدي به نرمش از طرف او يا کوچکترين تغيير مثبتي در وضع موجود حداقل براي چندين هفته نمي ديدم که البته در اين مدت نيز مطمئن بودم که رفتار او جو سنگيني را براي دوستم و فرزندان وي در خانه ايجاد خواهد کرد. بدون اينکه با دوستم مساله را مطرح کنم، تصميم به دادن ريکي براي هر دوي آنها و حل اختلافشان نمودم لذا نام هر دوي آنها را در کاغذي نوشته و با رسم سمبل مخصوص به مدت 10 دقيقه به نيت حل اختلاف و آشتي آن دو به برگه ميان دو دستم ريکي دادم. عصر، هنگامي که به بهانه اي با او تماس گرفتم در کمال ناباوري به من گفت که براي اولين بار در طول زندگي مشترکشان، پس از ساعتي از دعوا، هيچکدام احساس کينه يا عصبانيتي را نسبت به ديگري در خود احساس نمي کرد و به خصوص همسر وي با لحن و کلامي بسيار آرام و حتي تا حدي پشيمان خود در صحبت با دوست من پيشقدم شده بود .....
من جز ابراز خوشوقتي هيچ چيزي به وي در مورد ريکي يا اقدام خود نگفتم ولي بسيار خوشحالم که انرژي الهي ريکي توانست به اين سرعت چرکي کينه را شسته و قلب آن دو را لبريز از محبت نمايد. من عميقاً به معجزه ريکي بخصوص درحل مشکلات عاطفي ايمان دارم .

نگين احدبيك

يافتن اشياي گمشده
خواهر من مدت كوتاهي پس از ازدواج به علت جابجايي منزل و اثاثيه، تمام طلاهاي خود را گم كرده و هر چقدر كه مي گشت نمي توانست آنها را پيدا كند. او تمام منزل، كيف، چمدان و خلاصه هر آنچه را كه گمان مي كرد ممكن است طلاها را در آنجا گذاشته باشد بارها گشته بود بدون اينكه موفق به پيدا كردن آنها شود. تا اينكه زمانيكه از يافتن آنها نا اميد شده بود به او گفتم كه من ريكي مي فرستم با نيت اينكه او به ياد آورد كه آنها را كجا گذاشته است. نتيجه خيلي جالب بود زيرا پس از دادن ريكي او به سراغ چمداني رفت كه بقول خودش بارها و بارها آنرا زير و رو كرده بود و اين دفعه جعبه طلاها را در داخل آن درست جايي كه قبلاً هم گشته بود پيدا كرد. اگر با تمام وجود دعا كرده و خالصانه نيت كنيد به هر آنچه که می خواهید می رسید.

فريبا يقيني

 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.