تازه ها

مراقبه برای شفقت و مهربانی، در بخش مراقبه ها اضافه شد که به خصوص برای افراد مبتدی که با مراقبه آشنایی ندارند توصیه می شود.
داستان: شازده کوچولو و پادشاه تنها
دعایی تازه در بخش دعا و نیایش
مقاله: اهمیت سهیم شدن، در بخش مقالات ریکی

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


تجربیاتی شخصی از ریکی
تجربیاتی شخصی  از ریکی
ورم معده:
من سالها از بیماری معده ( ورم معده و اسپاسم) و همچنین بیماری افسردگی رنج می برم. هیچ دارویی جز آرامبخش تاثیری نداشته است. قرصهای آرامبخش و نشاط آور هم استفاده میکردم اما با کمک ریکی هم از لحاظ روحی آرامتر شده ام و هم ورم معده ام شفا یافته است. سالومه
سردرد:
بارها قبل از خواب سردرد شدید داشتم( به دلیل کار سنگین روزانه) بعد از ریکی با آرامش به خواب میروم و صبح شاداب و سرزنده از خواب بیدار میشوم. چند هفته پیش هم سرماخوردگی شدید داشتم وسرفه میکردم و بهبودی کامل حاصل نمیشد، شبها به ششهایم ریکی دادم بعد از دوشب سرفه ام کم شد و بعد از سه روز کاملا برطرف شد. سروناز. ه.
استرس و اعتماد به نفس:
با کمک ریکی بر استرسم غلبه کردم و دیگر هیچ استرسی ندارم. قبلا نمیتوانستم جلوی دیگران پیانو بزنم ولی حالا میتوانم و تقریبا بر خشمم غلبه کردم. شبها خوابهای آشفته میدیدم ولی حالا با خیال راحت میخوابم و اینکه چیزهایی را که گم میکنم با ریکی پیدا میکنم. یگانه. ع.
فشارخون:
وقتی که ریکی را انجام دادم بعد ار بیست و یک روز آرامش زیاد دارم و فشارخون و چربی ام پایین آمد و درد زانوم هم خیلی بهتر شده است. زهرا.س.
توقف ریزش مو و چند تجربه دیگر:
مدتی بود که موهای سرم ریزش شدیدی پیدا کرده بود، سه روز پشت سر هم ریکی دادم با نیت قطع کامل ریزش مو و کاملا ریزش برطرف شد.
تاندون پای چپم در حین پیاده روی کشیده شده بود. دکتر ده جلسه فیزیوتراپی داد و گفت یکماه باید بسته باشد مدتی فقط به پای چپم ریکی دادم و الان مشکلی ندارم.
من سالها بود که روزهای تعطیل اضطراب و دلگیری شدیدی پیدا میکردم و این حالت روزهای جمعه بیشتر بود مدتی ریکی را به نیت برطرف شدن این مشکل شروع کردم بعد از مدتی این حالت از بین رفت طوریکه خیلی وقتها دیگر احساس نمیکنم که روز تعطیل است.
دو سال پیش ماشینی خریدم که سندش به مشکل خورده بود. روی کاغذ برای برطرف شدن مشکل سند ماشین مطلبی نوشتم و ریکی دادم و به طرز باورنکردنی این مشکل حل شد. دنا. ن.
حمله اضطرابی(panic attack) :
در کودکی شاهد صحنه های دلخراشی از جنگ در یکی از شهرهای جنگزده بودم و به مشکل اضطراب و حملات ناشی از آن دچار شدم که متاسفانه در شرایط حساس زندگی مانند کنکور یا هر موضوع تعیین کننده سرنوشت در زندگیم، عود میکند و به دلیل درد در دستگاه گوارش و حس شدید طپش قلب و حالت دفع، روزی را که باید بر حواسم مسلط باشم و موفقیت در آن روز برایم مهم است را با عرق سرد و شوک اضطرابی خراب میکنم. مدتی که با ریکی آشنا شدم متوجه شدم که این شرایط هر سال بهتر از سال قبل از آن، پیش میرود طوریکه تعداد حملات اضطرابی من در سال گذشته فقط یکبار آنهم بسیار خفیف بوده و کنکوری که در پیش رو داشتم را بدون حمله و بسیار با آرامش گذراندم البته اواسط امتحان کمی دلشوره و طپش قلب پیدا کردم که با ریکی سریع برطرف شد و حتی راهکاری هم به ذهنم رسید که برای غلبه بر اضطرابم بسیار مفید بود و توانستم کنکور را به راحتی پشت سر بگذارم.  الف.

یافتن کار

آشنایی با ریکی و شناخت ریکی همیشه به من احساس خیلی خوبی میدهد و در طول این مدت که با ریکی آشنا شده ام واقعا احساس خوبی نسبت به آن داشته ام. در سال گذشته به مدت دو ماه برای کار خود ریکی دادم. به دنبال کاری بودم با ساعت کاری مناسب و بیمه. در طول این دو ماه که ریکی کار کردم اتفاقی نیفتاد ولی یک یا دو هفته بعد از آن یک شغلی با همان مواردی که میخواستم پیدا کردم و مشغول به کار شدم.نازنین.ف.
 
توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.