تازه ها

مراقبه برای شفقت و مهربانی، در بخش مراقبه ها اضافه شد که به خصوص برای افراد مبتدی که با مراقبه آشنایی ندارند توصیه می شود.
داستان: شازده کوچولو و پادشاه تنها
دعایی تازه در بخش دعا و نیایش
مقاله: اهمیت سهیم شدن، در بخش مقالات ریکی

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


تجربه ریکی از راه دور
 در هنگام ریکی از راه دور، خود انرژی به من الهام میکنه که به یک جهت مخصوصی بچرخم و من هم اینکار را انجام میدم بعد که شروع به انرژی دادن میکنم خود شخص هم شروع به چرخیدن میکنه و در یک جهت می ایسته مثلا یکی از افراد سرش به سمت دستانم اومد ولی فرد دیگری پاهایش به سمتم اومد. برای من خیلی جالب بود. وقتی شروع به دادن انرژی میکنم احساس آرامش خوبی دارم و حس میکنم ساکتتر و آرامتر شده ام. خیلی دوستش دارم و جریانش را در حین جاری شدن احساس میکنم و برای هرکس که به کار بردم همه اظهار حس خوشایندی کردند و اذعان کردند که انرژی را احساس کرده اند. وقتی به خودم ریکی می دهم به گلو که میرسم به طور عجیبی دوست دارم گریه کنم و دست خودم نیست. من از این موضوع فهمیدم که حتما این انرژی الهی وجود دارد و به آن ایمان دارم.
م.فرعی
توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.