تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


تجربه الهه

به نام خداوند زيبا كه مظهر هر زيبايي است و دنيا را براي هر انسان زيبا بين زيبا جلوه ميدهد. به نام او كه به من آموخت  براي زيبا ديدن و زيبا زندگي كردن بايد غبار از روي چيني دلم بردارم تا رنگهاي جلوه خداوندي تولدي دوباره بيابند.
 *سخناني كه در متن قبلي نوشتم تجربه قبل از تسليم الهه بود كه در ساعت 10 شب و در كمال نااميدي براي دوستان ريكي هم گروه فرستاده شد. و من آنشب معناي مسلمان شدن واقعي را دانستم و فهميدم كه تا زماني كه اقرار به ناتواني نكني و غرور كاذب سالها بي خبري را رها نكني خداوند نور درك كوچكي از هستي را به تو نخواهد داد.و من بعد از سپري كردن دوره اي سخت در جنگ با نفس در شبي سخت كه ديگر چيزي از باورهاي قديم در من وجود نداشت به تمام دنيا فرياد زدم :الهه شكسته و ميخواهد دوباره بسازد.
تعجب من از معجزه اقرار به كائنات هنوز بعد از گذشت يك ماه در من ساده نشده . آنشب تا فردا دنيا به نحوي با من مهربان شد كه در تمام اين 30 سال زندگي آرامشي بدينگونه نداشتم!! گويي تمام اين طوفان براي زيرو رو كردن زباله هاي دروني من چنان مرا پاكسازي كرده بود كه ذره اي از بدي و كينه و عصبانيت معنا و مفهوم نداشت....ومن بدرستي دانستم كه زندگي همان مفهوم آهن است و اهنگر....آهني كه به دست پرورگارآهنگر گداخته و كوفته ميشود ودر كمان درد و نااميدي در زماني كه ديگر آرماني براي ادامه نداري در آب يخ و آرامشبخش فرو ميروي ...
از خداوند ميخواهم كه هرگز مرا در زباله هاي آهنهاي بي ظرفيت قرار ندهد و كمكم كند تا بتوانم اين پروسه را طي كرده آهن آبديده زندگي شوم تا شايد روزي به عنوان انسان بشود به انسان ديگر ياري
رساند.و با غرور اعلام كرد كه من دانشجوي واقعي ريكي ام
 
با تشكر فراوان ازشما- الهه

*( متن قبلی ایشان در دست نیست)
 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.