تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


تجربه‌ای از ماه مبارک رمضان

خاطره اي از ماه مبارك رمضان

 

اولين بار كه در ماه رمضان كلاس داشتم از شب قبل با خود مي گفتم كه يادم نرود عطر بزنم تا بوي دهانم بخاطر روزه بودن در هنگام همسوئي مشخص نشود.

طوري شد كه با تمام يادآوري ها باز يادم رفت و بعد از اتمام همسوئي تازه يادم آمد و بخودم گفتم كه حتماً يكي از بچه ها در موقع تعريف تجربه خود اين مسئله را عنوان خواهد كرد.

دو نفر از بچه ها تجربه خود را تعريف كردند،ولي چيزي عنوان نشد تا اينكه به نفر سوم رسيد .بعد از اينكه تجربه خود را تعريف كرد گفت:در ضمن همسوئي من يك بوي عطر بسيار دلپذيري را زمانيكه به من فوت شد دريافت كردم و بقيه بچه ها هم اين موضوع را تائيد نمودند.

اشك در چشمانم حلقه زد و فقط از خداوند و راهنمايان ريكي تشكر كردم وبه اين اصل كه همه چيز در دست تواناي اوست بيشتر و بيشتر پي بردم.از آن پس بدون هيچ دغدغه اي كلاسهايم را داير مي كنم.


 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.