تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


بهبود سوختگی

درمان سوختگي

دو هفته پيش مشغول آشپزي بودم و فکرم درگير پروژه ي دانشگاهم بود .براي اينکه بفهمم غذا پخته شده يانه مقداري از آن را به جاي اينکه در ظرف بريزم در کف دست چپم ريختم!!! و از آنجايي که غذا در حال جوشيدن بود ، کف دستم به شدت سوخت و تاول زد و متورم شد جوري که نمي توانستم دستم را مشت کنم، بلافاصله شروع به ريکي دادن با دست راستم به کف دست چپم کردم و همانطور که مي دانيد ريکي از کف هر دو دست جاري مي شود،درد آن به سرعت کاهش يافت،حس مي کردم که بايد درد زيادي در کف دستم باشد اما دردي نداشتم.حدود 10 دقيقه انرژي دادم و بعد مشغول کارهاي پروژه ام شدم و فراموش کردم که دستم سوخته است.شب مادرم متوجه دستم شد و پرسيد کدوم دستت سوخته بود؟! کف هر دو دستم را به او نشان دادم و هر دو حيرت کرديم که هيچ اثري از آن سوختگي در کف دستم نبود،با اينکه حس مي کردم سوختگي و درد آن بايد وجود داشته باشد اما دردي نداشتم،کاملا مشخص بود که روند بهبود طبيعي اين سوختگي بسيار افزايش يافته بود و زخمي که شايد بيش از يک ماه براي بهبود وقت لازم داشت در حدود کمتر از 3 ساعت ترميم شده بود.

سوده علي بخشيان


  

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.