تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


آرامش و تحقق آرزو

تحقق آرزو
تجربه ام: انرژی ام زیاد شده خیلی کار میکنم، ناراحتی معده ام بهتر شده و دیگر قرص نمیخورم، پوکی استخوان داشتم احساس میکنم استخوانهایم پر شده و درد مفاصل بهتر شده.
خیلی آرام شدم خشم و نگرانیهایم برطرف شده.
انرژی که به خواسته ام دادم منزلی در شهرستان داشتم بعد از 5_6 سال که میخواستم بفروشم و همیشه به علت استرس و نگرانی از اینکه به شکست برخورد کنم اقدام به فروش نمیکردم. روز آخرین کلاس که انرژی به خواسته به همان قصد دادیم فردای آن روز منزل شهرستان را قولنامه کردم و بعد از پنج روز یک منزل برای خرید قولنامه کردم.
کامکارزاده


آرامش
 از آنجا که نسبت به قدرت نیروها و انرژیها آشنا بودم و به آن ایمان داشتم بسیار دوست داشتم تکنیکی را به کار گیرم که اولا از نیروهای پاک بهره گیرد دوما آسان باشد و خوشبختانه مدت زیادی طول نکشید که با ریکی آشنا شدم.
دوران درمان کامل بیست و یک روز ریکی و پس از آن آغاز دوران شفای عمیق روحی برای من بود البته هنوز برطرف شدن و رفع انسدادها ادامه دارد. مهمترین اتفاقی که برای من افتاد جراحی عمیق روح و روان و درمان مشکلات در سطح عمیق است که همچنان ادامه دارد خداوند را به خاطر این برکت آسمانی سپاسگزارم.
نکته جالبی که شاید در ابتدا برایم خوشایند نبود در مورد اتفاقی است که در روز دوم آموزش مرحله یک و دو ریکی اتفاق افتاد. به خاطر دارم روز اول به این خصوصیت خودم اشاره کردم که " متوجه شده ام که انرژی منفی دارم که کنترل آن دست من نیست و باعث آزار و نیروی دافعه میشود." بعلت اینکه من دیر رسیدم و کلاس با تاخیر شروع میشد استاد بسیار ناراحت شده بودند و من نیز بسیار ناراحت شدم و بعلت برخورد( گرچه بسیار اندک) که پیش آمد این نیروی دافعه و منفی که سالها مرا آزار میداد از من دور شد. خداوند را سپاسگزارم برای دور شدن این نیروی منفی  و از استاد عزیزم بسیار متشکرم و برایشان آرزوی آرامش و عشق دارم.
فاطمه مقدسی دیماه 1389

 


 

 

 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.