تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


چگونه میتوانم بگویم که استاد ریکی مناسبی برگزیده ام؟
 

چگونه می توانم بگویم که استاد ریکی مناسبی برگزیده ام؟

 

با توجه به سوالات و پاسخ های گذشته می بایستی واضح باشد که چرا تجزیه و تحلیل موشکافانه امری اجتناب ناپذیر در انتخاب معلم ریکیست. به صورت بهینه و ایده الی شما می خواهید استادی برگزینید که هم دارای جوهره و گوهر ناب ریکی باشد( که بتوان با قلب و درون خویش; حضور کامل و در عین حال لذت بخش انرژی قدرتمند زندگی جهانی را حس نمود) و هم بتواند هم سویی با درمان طبیعی را به روش دکتر اوسویی انتقال دهد.

برخی از سوالاتی که شاید شما بخواهید از استاد ریکی که جمیع شرایط را حائز باشد بپرسید می توانند بدین مضمون باشند:

 

-چه مدت قبل از اینکه مدرس ریکی شوید، خود ریکی کار می کرده اید؟ (امید است که حداقل سه سال قبل از استادی خود به تمرین ریکی پرداخته باشد.)
-آیا می توانید نسب و شجره خود را تا دکتر اوسویی تحلیل و ترسیم نمایید؟ ( هم سویی های دریافتی باید از طریق و سر منشاء دکتر اوسویی انجام گرفته باشد تا بتواند اطمینانی حاصل نماید که شما جوهره و دانه بنیادین شفا را دریافت کرده اید که خود باعث می شود تا کانال ریکی را حقیقی و کامل باز نمایید.)
-آیا خودتان  هنگام حضور استاد یا مدرس ریکیتان احساس صلح و آرامش می کنید؟(اگر چه گاهی برخی از استادان مراتب روحی (ایگو) شما را به چالش می کشند که به طور موقتی احساس عدم بالانس و تعادل دست می دهد لیکن باید به طور کلی نوعی احساس آرامش و صلح در هنگام حضور ایشان داشته باشید.)
هر سوال دیگری که به ذهن خطور می کند در فضای مشابهی با سوالات بالا قرار دارد (که اگر اینطور نباشد به ذهن نمی آید)
همچنین آگاهی بیابید که ایشان تحت تاثیر و شگفت زدگی نسبت به  کلیه کسانی که به درمان آنان پرداخته اند قرار گرفته اند (به خاطر داشته باشید که در ریکی درمان فقط اتفاق می افتد!) ویا نائل به کسب  گونه ای  احساس قرار و  آگاهی نسبت به خود و زندگی به طور عام گشته اند.
اساتید آگاه برجسته در ریکی هیچ گاه اقدام به ایجاد انحراف در ریکی نمی کنند . ایشان به طور قطع بسیار مشوق و برانگیزاننده برخورد می نمایند لیکن هرگز نباید اقدام به تهییج و ترقیب مردم جهت حضور در مراتب دوم و سوم ریکی نمایند.
در نهایت شما می خواهید شخصی بیابید با تعادلی خوب و شخصیت و ابرازاتی مثبت.
تحصیلات دانشگاهی ، مدارک و مدارج تخصصی آنگونه که در عرف رایج است زیاد ضروری و دارای اهمیت نیستند.
در نهایت شاخصه یک معلم خوب ریکی: اینست که به طور کلی شما را به چالش بکشد اما هم زمان احساس بهتری را در شما نسبت به خودتان ایجاد نماید.
به زبان دیگر ایشان از شما به عنوان نردبان ترقی خود استفاده نمی کنند و احساس کوچکی و حقارت را در شما بر نمی انگیزند و چه بسا شما را رهنمون می گردندتا خود به تجربه مستقیم برسید که : شما همان هسته قدرت زندگی کیهانی و جهانی هستید.

 

مترجم:بیوک 

 

 

 

 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.