تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


پرسش چهاردهم: مرحله اول ریکی چیست؟
 مرحله اول ریکی چیست؟


مرحله اول ریکی به شما کمک میکند خود را برای عبور انرژی ریکی از درون خودتان و دیگران جهت درمان با نهادن ساده دستها بر روی بدن همسو نمایید. این مرحله کمک میکند تا شما در ارتباط مستقیم با انرژی مورد نیازتان جهت شفا و درمان که همواره با آن در ارتباط بوده  اما از آن آگاه نبوده اید قرار گرفته و با آرام نمودن ذهن و افزایش نیروی حیاتی، شفا صورت  پذیرد.

بنا به موقعیتهای چندین هزار ساله مبنی بر اینکه شما به اندازه کافی خوب نیستید، شما به اندازه کافی نمیدانید و این باور که آنچه به آن نیاز دارید خارج از وجود شماست، شما به یک احساس قطعی رسیده اید که از موقعیت جدا افتاده اید و یا یک رابطه علت و معلولی برای واقعیت قائل هستید.

اگر به اطراف خود بنگرید خود نیز این نکته را درمی یابید. همه چیز در جامعه انسانی موید این نکته به نظر میرسد که ما به شدت تنها هستیم و در برخی از موارد بسیار دچار کمبودیم. این امر موجب تشدید احساس نیازمندی در ما میشود که به سبب آن ما شروع به جستجو در پیرامون و خارج از خود به جهت پر نمودن این خلا می نماییم.

اصولا هر تبلیغی در تلویزیون و یا مجلات یادآور آنچه شما ندارید (وباید داشته باشید) هستند. حال آنکه در اعماق وجودتان شما به صورت گریزناپذیری توانگر و دارا هستید. شما خود جهان وجود هستید با تمامی ثروت درونش البته در معنای ظاهری این کلمات. ما فراموش میکنیم که در حقیقت امر فقط انرژی است که وجود دارد حتی بدنهای ما هم انرژی و ارتعاش خاصی از انرژی هستند، در حقیقت تمامی محیط اطراف ارتعاش است و جسم وجود خارجی ندارد. پس در واقع وجود و جسمی جداگانه و مجزا وجود ندارد و ما همگی به طور کامل متصل به یک شعور واحد هستیم. اینکه ما واقعا چه کسی هستیم خود اقیانوسی بی انتها از آگاهیست. هر کدام از ما که به ظاهر براساس اطلاعات برگرفته از حواس پنجگانه،  موجودی جدا و مجزا به نظر میرسد درست شبیه موجی جدا و مجزاست که در درون اقیانوسی واحد است. در ظاهر امر تعداد بیشماری از موجها وجود دارند لیکن در نهایت،  تمامی موجها خود شاکله اقیانوسند که بدون شک جدایی ناپذیرند. هرکدام از ما خود یکی از این موجها هستیم که ماهیت خود را فراموش کرده ایم و به سبب همین فراموشی تجربه ماهیت و طبیعت واقعی و درست خود را نیز از دست داده ایم.

مرحله اول ریکی کمک میکند تا یکی از لایه های این فراموشی برداشته شود تا ارتباطاتی حبابگونه مجددا با غایت انرژی جهانی برقرار کردد. در مرحله اول ریکی کماکان احتمال دارد این احساس به وجود آید که ریکی از بیرون وجود ما می آید تا جسم را درمان نماید و ذهن را آرامش بخشد.

در گذر زمان و در نتیجه تمرینات مستمر این شناخت بسیار فراتر و عمیقتر از یک درمان ساده در جسم فیزیکی نمود می یابد. این درمان به تدریج احساس جدایی را برطرف می سازد و شما را به سمت تجربه مستقیم وحدت و یگانگی رهنمون میسازد.

مترجم: بیوک

 

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.