تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


پرسش هجده و نوزده: نحوه برگزاری کلاسها چگونه است؟
 
اصول اولیه ای که در کلاس مرحله اول تدریس می شود چه هستند؟

پس از همسویی مرحله اول، شما نحوه قرار گرفتن دستها در وضعیتهای مختلف که غدد درون ریز(مطابق مراکز عمده انرژی یا چاکراها) به همراه  کل اندام های عمده بدن را پوشش می دهد، می آموزید.
هر مربی تاریخچه ریکی و سابقه دکتر میکائو اوسویی را شرح می دهد.  بعضی نیز در مورد شاگردان دکتراوسویی مثل دکتر چوجیروهایاشی و شاگردان او خانم هاوایو تاکاتا که ریکی توسط او به آمریکا و کانادا آورده شد و از آنجا به تمام دنیا گسترش یافت ، اطلاعاتی در اختیارشما قرار می دهند.  امروزه عده زیادی از استادان ریکی می توانند سلسله اعقاب خود را از طریق خانم تاکاتا دنبال کنند.
پنج اصل ریکی نیز بررسی می شود و معمولا" زمان مناسبی برای یکی دو سؤال و جواب وجوددارد.
بیشترکلاس به تمرین گذاشتن دست برای درمان خود و دیگران و اسکن یا پویش بیوسن تخصیص می یابد.

 19
کلاس مرحله اول چه ساختاری دارد؟
اغلب مربیان برای راحتی شاگردان کلاس ها را در یک تعطیل پایان هفته و معمولا" از ساعت 9 صبح تا 5 بعد ازظهر یا دو جلسه بعد از ظهر برگزار می کنند.  جلسه اول معمولا" شامل تاریخچه و سابقه ریکی، همسویی مرحله اول و نحوه قرارگیری دستها برای خوددرمانی می باشد.  پس از توقفی برای صرف ناهار، کلاس به درمان گروهی و پرسش و پاسخ می گذرد.  صبح روز دوم با درمان گروهی وصحبت در مورد 5 اصل ریکی سپری می شود.  بعد از ناهار هر شاگرد فرصت تمرین روی شاگرد دیگر و دریافت ریکی ار همان شاگرد را دارد.  زمانی هم برای پرسش و پاسخ می باشد.

مترجم: مخزنی
 
توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.