تازه ها

مراقبه برای شفقت و مهربانی، در بخش مراقبه ها اضافه شد که به خصوص برای افراد مبتدی که با مراقبه آشنایی ندارند توصیه می شود.
داستان: شازده کوچولو و پادشاه تنها
دعایی تازه در بخش دعا و نیایش
مقاله: اهمیت سهیم شدن، در بخش مقالات ریکی

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


پاسخ بیست وششم
 زمانی که در حال درمان و کار با ریکی هستم به چه چیزی باید اندیشه و تمرکز کنم ؟

زمانی که شما قصد انجام پروسه درمان را نموده و آن را آغاز کنید دیگر نیاز به تفکر درباره چیزی نیست . ریکی فرآیندی است که تنها باید به آن گوش کنید . چرا که ریکی بر اساس آکورد و روند خودش اتفاق می افتد و شما در حالت ایده آل به مانند ناخدایی خواهید بود که با دریافت تمام علائم آب و هوایی مسیر و برنامه خود را تنظیم می کند.
در ریکی این علائم یا به صورت احساسی که شما در دستان خود و در بدن خود یا دیگری حس و دریافت می نمایید و یا اینکه این احساس در شما شکل می گیرد که زمان انجام فرآیند در این نقطه پایان یافته و باید به محل بعدی بروید. یک روند پایه برای انجام وجود دارد اما در زمان هایی شما متوجه می شوید که باید زمان بیشتری را برای یک موضع اختصاص دهید .

برای کسانی که به تازگی شروع به درمان کرده اند و به سبب فعالیت زیاد ذهن گوش سپردن به ندای ریکی را دشوار می یابند بهتر است که بر روی حق شناسی (سپاس ) یکی از پنج اصل ریکی متمرکز شوند که بسیار کمک کننده خواهد بود. شما می توانید بر روی حق شناسی تمرکز نمایید تا به کانالی برای دریافت انرژی قدرت زندگی کائنات برای خودتان یا دیگری تبدیل شوید. سپس شما می توانید این اصل را در طول روز در تمام زندگی خود بسط دهید . رویکرد حق شناسی و سپاسگزاری چشم اندازی بسیار مثبت را در زندگی پرورش می دهد. بسیاری از نعمات و فواید با حق شناسی و سپاس از انچه که دارید نصیبتان می گردد و در چرخه و جایگاه داشتن و منعم شدن قرار می گیرید و می مانید . ( به جای آنکه از نعمات محروم شوید)

اگر که شما به انبوهی از تفکرات مختلف و پراکنده محاصره می شوید و ذهنتان مختل می شود به مبارزه و جلوگیری از آنها نپردازید و به راحتی و اسانی اجازه دهید تا آنها جاری شده و بگذرند. بگذارید که با روند خودشان ظاهر شده و ناپدید شوند . با آنها به مجادله نپردازید . زمانی که تمام تمرکز و توجه خود را بر روی آنها می گذارید بدون اینکه سعی در از بین بردنشان نمایید به طور تعجب آوری شاهد نتیجه مطلوبی خواهید بود.
مترجم: بیوک

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.