تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


سووال شانزده و هفده
 سوال شماره شانزده
چه مدت برای یادگیری ریکی زمان لازم است؟
کلاس ریکی مانند کلاسهای دیگری که تا بحال رفته اید نیست.  در مرحله اول ریکی هیچ چیز روشنفکرانه ، کتابی برای خواندن یا امتحانی وجود ندارد.
از آنجاییکه ریکی کلا" تجربی است، یادگیری آن بسیار ساده و لذت بخش است (جوانترین شاگرد من چهار سال دارد).  در یک دوره دو روزه، اکثر مردم می توانند نحوه قرارگیری دستها را بیآموزند و تمرین روی خود و دیگران را آغاز نمایند. پس ازهمسویی و بر قراری اتصال شما با ریکی، به سادگی یاد می گیرید که به دستانتان توجه کنید، با درک اینکه چه مدت  آنها را روی هر موضع از بدن نگه دارید.

 
شماره هفده
هر چند وقت یکبار باید تمرین کرد؟
در یک حالت ایده آل می توانید هر روز صبح و شب به خودتان ریکی دهید.  من معمولا" شب زمانیکهبه رختخواب می روم، خود درمانی رااز سر و گلو شروع می کنم و اغلب به قلب که می رسم به خواب می روم.  صبح که از خواب بیدار می شوم از جایی که رها کرده بودم به پایین بدن ادامه می دهم سپس می نشینم و به زانو ها، پاها و پشتم نیز ریکی می دهم. بعد از 21 روز که روی خودتان کارکردید پیشنهاد می شود که روی دیگران نیز کار کنید.  کارکردن روی دیگران و دانستن نظر آنان به شما کمک می کند که با سهیم شدن این نیروی زندگی ، اعتماد بیشتری به توانایی خود به دست آورید. بعلاوه درزمان درمان با ریکی شما نیز بطور غیر مستقیم ریکی دریافت می کنید زیرا انرژی قبل از اینکه از دستانتان
برای دیگری جاری شود، از شما عبور می کند و به میزان مورد نیاز شما برای شما باقی می ماند. با تمرین بیشتر، ذهن تمایل به آرام شدن با سرعت بیشتری دارد و خود درمانی شما را آسان تر می سازد
 
مترجم: مخزنی
 
 
توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.