تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


سووال دهم: ریکی چگونه آموزش داده میشود؟

سووال دهم: ریکی چگونه آموزش داده میشود؟ سطح یک و دو

ریکی در سه مرحله یا پایه آموزش داده میشود تا دانش آموزان بتوانند به طور دقیق و کامل با دریافتی ها و همسویی خود ارتباط برقرار کنند( تنها بدن فیزیکی نیاز به 21 روز کامل جهت تکمیل و نهادینه کردن همسویی در هر سطح دارد.)

آموزش ریکی به صورت مر حله ای همچنین کمک مینماید تا دانشجویان بتوانند به تجربه و درک بهتری از محتوای ریکی در هر مرحله دست یابند.

مرحله اول ریکی میتواند در یک دوره چهار روزه تدریس شود(یک همسویی در هر روز) و یا حداقل در یک دوره دو روزه به گونه ای که مابین همسویی دو و سه، بیست و چهار ساعت فاصله بیفتد( چهار همسویی در مرحله یا سطح اول وجود دارد) دو روز کامل یا چهار نیم روز در سطح و مرحله لازم است تا در سطح یک، دانشجویان شیوه درست قرار دادن دستها را بیاموزند و اعتماد به نفس کافی بدست بیاورند تا به تنهایی کار کنند.

آموزه های مرحله اول باید حداقل یک دوره سه ماهه تمرین شود تا آمادگی برای مرحله بعد حاصل گردد حتی یک دوره شش ماهه و یا بلند مدتتر نیز جهت تمرین اول ایده ای مناسب جهت دریافت و آمادگی هر چه بهتر جهت مرحله دوم است.

مرحله دوم تنها نیاز به چهار الی پنج ساعت تدریس و آموزش دارد اما من ترجیح میدهم به جهت ارائه امکانات بیشتر به دانشجویان در مرحله دوم در یک گروه بزرگتر ، این مرحله را در یک روز و نیم یا دو روز کامل برگزار نمایم.

مرحله اول و دوم، مراحل و دوره های عملی هستند. این دو سطح تمامی نیازهای موجود در راستای کسب تخصص در تبدیل شدن به یک متخصص جهت ارائه هنر درمانی باستانی را برآورده میسازد.
مترجم: امین بیوک

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.