تازه ها

مقاله: اهمیت سهیم شدن را می توانید در بخش مقالات ریکی مطالعه کنید
سال نو مبارک

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


تفاوت ريکی با ساير روش های درمان و شفابخشی چیست؟

ريکی گونه و حالتی از انرژی درمانی است ، مشابه با روش تماس جهت شفاء و شفابخشی پرانا. اساسی ترين تفاوت ريکی در سادگی محض آن است (گذشته از چند تکنيک قرار دادن دست ، متد و روش خاص ديگری جهت آموزش وجود ندارد) . و اينکه آگاه باشيم که هيچکس ، ديگری را شفا نمی بخشد. به عبارتی تمامی فرآيند شفابخشی، روحانيت و الوهيت خالص است و مجرد اتفاق می افتد .
به عنوان مثال چنانچه من دستان خود را  به جهت درمان بر بدن شما قرار دهم ، بدن شما به سادگی آنچه را که جهت درمان نياز دارد از کانال دستان من دريافت خواهد نمود .
البته شما می توانيد نسبت به اين موضوع به ديد شک و ترديد بنگريد زيرا که نهايتاً ريکی فرآيند تغيير و بهبود را بر روی ذهن انجام می دهد ، اما حداقل می بايست نسبت به احتمال دريافت ريکی ، ذهنی باز و پذيرا داشته باشيد . و چنانچه اين پذيرايی ذهنی وجود داشته باشد آنگاه بدن شما با استفاده از هوش ذاتی و درونی خود نسبت به دريافت آنچه نياز دارد به راحتی اقدام خواهد نمود.
ناگفته نماند که در ريکی نيازی به نشستن درجايی و سعی در به جريان انداختن انرژی نيست. به سادگی و تنها با قصد سهيم شدن در يک درمان ، انرژی شروع به جاری شدن در ديگران می نمايد و اين کليد آن است : ريکی همواره در جريان است و هيچگاه ارسال و فرستاده نمی شود و حتی در مرحله  دوم آن يعنی سهيم شدن در درمان از راه دور .
اما درهر صورت هرکس بايد حداقل و تنها بياموزد که چگونه به ندای دست های خود گوش فرادهد.

و در درک موقعيت واقعی مان که ما هيچ انجام نمی دهيم (که همه چيز که در سراسر جهان به وقوع می پيوندد وابسته و منبعث از الوهيت و روحانيت محض است) ، ريکی می تواند به راحتی به عنوان آسانترين هنر شفابخشی ناميده شود.

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.