تازه ها

مراقبه برای شفقت و مهربانی، در بخش مراقبه ها اضافه شد که به خصوص برای افراد مبتدی که با مراقبه آشنایی ندارند توصیه می شود.
داستان: شازده کوچولو و پادشاه تنها
دعایی تازه در بخش دعا و نیایش
مقاله: اهمیت سهیم شدن، در بخش مقالات ریکی

دل نوشته

شما نسخه قدیمی Adobe's Flash Player را دارید. جدیدترین نسخه Flash player را دریافت کنید.


بیست و دو
 چقدر طول می کشد تا در یک جلسه یک فرآیند درمان کامل بدن انجام شود ؟

در کلاس های مرحله اول، من به شاگردان مدت چهل دقیقه برای جلوی بدن و بیست دقیقه برای قسمت پشت بدن زمان می دهم تا فرآیند درمان را انجام دهند. این بیشتر بر اساس زمان بندی و ملاحظات شخصی خود من است .  در طی سالیان دریافته ام زمانیکه به درمان می پردازم بدون توجه به ساعت و بر اساس احساس ایجاد شده در کف دست ها فرآیند درمان چیزی در حدود یک ساعت و پانزده دقیقه تا یک ساعت و نیم به طول می انجامد . ضرر و آسیبی در مدت زمان کوتاه تر یا بلندتر درمان وجود ندارد . این در کل بستگی به نیازهای بدن در قسمت های مختلف دارد. حتی در مواردی چنانچه نیاز باشد (مانند مواردی همچونایدز یا سرطان ) تعداد بیشتری فرآیند درمان در یک روز قابل انجام است.
مترجم: امین بیوک

توجه                                                    « با ذکر منبع هنگام استفاده از مطالب سایت برای خود کارمای نیک بسازید. »
 
ریکی تکنیکی برای کاهش فشار روانی و بدست آوردن آرامش است. ابزار های گوناگونی برای شفا و خود دگرگونی ارائه می کند، اما هدف از آن ارائه هیچ توصیه یا تجویزی برای درمان هیچ بیماری خاصی نیست.
پیشنهاد می شود برای درمان هرگونه بیماری، نخست با پزشک خود مشورت کنید.